O nas

Firma Wartecki.pl ubezpieczenia finansowanie na rynku działa od 1998 roku.
Tak długi okres działalności zaowocował nabytym doświadczeniem, profesjonalizmem w działaniu i dobrze wyszkolona kadrą pracowniczą.

Firma Wartecki.pl oferuje bardzo bogatą ofertę w doborze odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego, od najprostszego OC komunikacyjnego do rozbudowanych produktów ubezpieczeniowych dla firm.
Posiadamy umowy 13 wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi co sprawia że oferty przygotowane klientom przez nasz personel są dobierane pod względem zakresu ubezpieczenia, jak również konkurencyjności ceny. Z naszych usług korzysta wiele wiodących i znaczących firm z naszego regionu oraz kilka tysięcy klientów indywidualnych.

Drugim profilem działalności firmy jest przekonanie że rozwój to wartość nadrzędna wokół której skupione są plany klientów, a my za pomocą odpowiednich produktów finansowych pomożemy zrealizować założone plany.
Leasing i kredyt bankowy to produkty które pomogą w realizacji inwestycji, a nasi pracownicy wyszukają odpowiedni produkt do sfinansowania założonego celu.
Posiadamy umowy z wiodącymi firmami leasingowymi i bankami,co powoduje ze wachlarz produktów finansowych dobierzemy odpowiednio do klienta.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.